Відзначати завершення навчального року стало уже доброю традицією

     Відзначати завершення навчального року стало уже доброю традицією. Це традиційне і всенародне свято – сповнене тепла і вдячності. Воно об’єднує і дарує гарний настрій та світлі надії.  24травня 2019 року у Рівненському економіко-правовому ліцеї теж пролунав останній дзвоник, який зібрав дружню ліцейну родину на лінійку.

     Для учнів 8-10 класів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож усі бажали ліцеїстам добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на¬вчання. Усі впевнені, що, повернувшись восени за парти, їм буде про що розповісти друзям та вчителям.
     Для випускників це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче, бо для них ліцейний дзвінок лунає дійсно востаннє.  Незвичайно тихі, гарні і такі рідні стояли вони на лінійці, ховаючи сльози, сум, безпорадність і біль розлуки, говорили свої прощальні слова подяки вчителям і всім працівникам ліцею, які стільки праці, терпіння і доброти вклали в їхні душі й серця. Традиційно на початку лінійки директор ліцею Коваль П.В. привітав усіх зі святом і, за гарною традицією,  нагородив кращих вихованців  дипломами, а їх наставників грамотами ОДА. Завершальним акордом було традиційне виконання гімну ліцею.
     Віват, ліцей! З  Днем останнього дзвоника! Нехай це свято буде гарним   підсумком  усього  навчального року!

 

Перший урок у ліцеї  « Новини »  ЇЇ знає Україна...

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»