Атестаційне дефіле

Педагогічна ідея – це крила,
на яких злітає педагогічна творчість.
Ідея надихає колектив, і
починається найцікавіше і найпотрібніше
в шкільному житті –
колективна дослідницька робота.

                                           В.Сухомлинський

 

     Кожен день педагогів Рівненського економіко-правового ліцею насичений цікавою, творчою діяльністю. З 04.03 по 15.03. у закладі проходив декадник методичної роботи «Територія творчості» під девізом «Єдиний шлях, який веде до майстерності – це діяльність» (Бернард Шоу).
     Основним завданням проведення декади є розвиток ініціативи та творчого пошуку педагогічних знахідок, демонстрування та обмін педагогічним досвідом, секретами власної педагогічної майстерності, упровадження в практичну діяльність передового педагогічного досвіду і організація обміну досвідом роботи.
     Програма проведення декади поєднала різні напрями роботи педагогів. Проведені заходи та заняття були цікавими і пізнавальними, сприяли всебічному творчому, інтелектуальному та естетичному розвитку.
     Підсумки декадника пройшли у незвичному форматі  - «Атестаційне дефіле».  Педагоги підготували творчі звіти, презентації досвіду, цікаві виступи, які демонстрували колегам. Заступник директора Мазур А.В. представляла кожного вчителя, його родзинки у роботі, креативність, творчий досвід.
     Директор Коваль П.В., керівники предметних кафедр, колеги задавали питання колегам, обмінювались думками, цікавими інноваційними родзинками досвіду. Це був справжній педагогічний месседжінг.
     Такі нетрадиційні форми методичної роботи спонукають вчителів до творчої, креативної діяльності, до активного спілкування педагогів, обміну досвідом, удосконаленню педагогічної майстерності.
     Побажаємо ж нашим Вчителям, щоб засіяна їхньою невтомною працею освітянська нива цвіла новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово педагога буде завжди святим і чистим на землі!

Урок практичного застосування математики у житті  « Новини »  Заходи психологічної служби в рамках декадника "Територія творчості"

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»