Декадник методичної роботи

   З метою підвищення мотивації  вчителя до самовдосконалення, росту педагогічної майстерності, прояву творчого потенціалу через пошук і використання в освітньому процесі інноваційних технологій у Рівненському економіко-правовому ліцеї у період з 01   по 12 березня 2021 року  було   проведено Декадник педагогічної майстерності вчителів  «Перлини  досвіду». Своєрідним гаслом декадника став вислів М. Ебнер-Ешенбаха: «Сучасний урок – це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня».
   Декада представила собою калейдоскоп тематичних предметних цікавих заходів та інших методичних форм роботи, під час яких педагоги прагнули показати свою майстерність і знання опанованих інтерактивних, проєктних та інформаційно-комунікативних технологій, практичне використання мережі Інтернет та Google – cервісів.
   Сьогоднішня реальність показує, що без наявності добре розвиненої професійної мобільності педагог не має перспективи професійного зростання.
   Учителю необхідно знати свої сильні і слабкі сторони, постійно формувати в собі внутрішній стрижень особистісного зростання, яке є неодмінною умовою досягнення професіоналізму.

 

Людина, яка відчула вітер змін, має будувати не щит від вітру, а вітряк.
                                                                                            
Стівен Кінг

Правовий брейн-ринг  « Новини »  Масляна… Масниця…Колодій… або День «халявних» булочок у ліцеї

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»