День Гідності та Свободи

У мить тяжку в нестерпній тій образі,
                                                              На барикадах, зібраних зі снігу,
                                                             Стояла гідність у ясній звитязі,
                                                           Поклавши хіт історії у книгу.

 

П’ять років тому українці на весь світ надпотужно проявили себе як нація, як свідоме суспільство. Найкращі сини і дочки України стали на захист своєї Гідності. Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петра Порошенка у 2014 р. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.


Не залишається поза увагою ця подія і в Рівненському економіко-правовому ліцеї. Протягом тижня класними керівниками проведено Уроки Мужності «Героями не народжуються, ними стають». Розпочався день виконанням Гімну України та радіохвилинкою про історію виникнення цього свята. У бібліотеці ліцею організовано тематичну виставку «Україна – територія Гідності та Свободи ». Учні 10 тн класу провели флешмоб «Україна – єдина держава», а учні 11 іп класу організували заочну екскурсію для ліцеїстів «Люди свободи: борці за Україну XX ст.». Педагогами ліцею проведені відеодайджести «Життя, закарбоване у вічності».  Протягом дня у ліцеї лунали патріотичні пісні.


Такі заходи нагадують всім нам про те, якою ціною здобуто свободу та новий шанс для країни стати справжньою європейською державою.

Капсула часу учнів 8 – А класу  « Новини »  День української писемності та мови.

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»