День Науки – «Гордість РЕПЛ – 2015»

Незабутнє свято з нагоди вшанування учнів – переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та І, ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН відбулося 7 травня 2015 року у приміщені Рівненського економіко-правового ліцею.

Майбутній науковий потенціал української держави був представлений такими номінаціями:

  • «Інтелектуальна надія» – відзначено 43 учні, які представляли ліцей на міських та обласних олімпіадах і вибороли призові місця;
  • «Відкрий світ – відкрий себе» – нагороджено 52 учні, переможці І, ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН;
  • «Джерело творчості» – відзначено 29 переможців творчих та спортивних конкурсів.

Не залишилися поза увагою батьки і вчителі, що сприяли розвитку дитячих талантів. За виховання гідних громадян України вони отримали подяки від навчального закладу.

Свято талантів не було б таким чарівним і урочистим, якби не аматори сцени РЕПЛ – музичні, ліричні і надзвичайно артистичні, переможці мистецьких конкурсів.

На завершення, ведучі свята Старікова Д. та Вірчик Д., висловили надію на зустріч з нагоди такого ж свята у травні 2016 року із ще більшою кількістю обдарованих учнів. Зі сподіванням не те, що зірок, які засяяли на лілейному небокраї цього річ, щороку сяятиме більше і більше, а світитимуться вони все яскравіше і яскравіше.

 

Бажаємо злетів і нових висот,
Щоб труднощі зникли на віки.
Побільше, щоби отримали державних нагород
І щастя плинуло мов синьоокі ріки.

Президентська чи парламентська республіка?  « Новини »  Вибори Президента ліцею

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»