День Пам’яті та Скорботи у РЕПЛ

Те, про що мовчали не один десяток років, те, що деякі вважають вигадкою. Геноцид українського народу. Страх... Біль... Голод... Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу, таких жахливих трагедій, як голодомор 1932 - 33років. Наш найсвятіший обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх невинно закатованих  більшовицькою владою. 
Протягом  22 та 23 листопада 2018 року учні Рівненського економіко-правового ліцею стали учасниками заходів, присвячених Дню памяті жертв Голодомору. Так 22 листопада учнями здійснено організований похід у Зал камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії  для перегляду програми «Зболена правда п’яти колосків», а 23 листопада  учнями та педагогами РЕПЛ організовано  вечір памяті  «Схилімо голови у скорботі», де почесними гостями були ветерани, члени Рівненського міського відділення Всеукраїнського об’єднання  ветеранів війни. Хор ветеранів «Надвечір’я» під керівництвом З.М.Іванько допоміг присутнім у залі глибше заринутися у біль та трагедію, яку пережили свідки Голодомору.
        Серед запрошених у залі  була присутня жінка-свідок тієї страшної народної трагедії Емілія Пантелеймонівна Сінкевич, яка погодилась дати відповіді на запитання, що хвилювали одинадцятикласників.  Учні 11-правового класу Галайчук Ольга та Агеєнко Лілія зацікавились життєвою долею та записали з її слів ряд фактів про період Голодомору на Україні.

Максимчук О.М., ЗДНВР РЕПЛ.

 

Екскурсія в суд  « Новини »  Юна ліцеїстка учасниця ІХ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»