До Дня Святого Миколая на запросини родини Президента Порошенка відправилася учениця ліцею

     Найуспішніші школярі Рівненщини сьогодні святкуватимуть День Святого Миколая з родиною Президента. На зустріч поїхали 5 талановитих старшокласників, які стали переможцями, фіналістами міжнародних і всеукраїнських олімпіад та конкурсів, інновацій, бізнес-стартапів тощо.
     Рівненщину представлятиме і  учениця Рівненського економіко-правового ліцею Міщук  Вікторія.
     Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко з нагоди Дня Святого Миколая зустрілися з талановитою молоддю та ознайомилися з винаходами та творчими розробками школярів та студентів.
     «Дуже важливо, що ви збираєтесь рухати країну вперед. Без цієї впевненості, без цих намагань – нічого не буде. Дуже важливо, що ви вірите у власну перемогу», – підкреслив Президент. Він додав, що юні розробники ще у шкільному віці вже намагаються отримати патенти на свої винаходи, для захисту своєї інтелектуальної власності, бо впевнені що ці винаходи будуть працювати.
     Президент підкреслив, що всі ці зміни в країні загалом, та в освітній сфері зокрема, стали можливими завдяки тому що п’ять років тому такі ж студенти як ті, що сьогодні присутні на зустрічі, вийшли на Майдан Незалежності аби захистити європейське майбутнє України.
     Марина Порошенко, в свою чергу, зазначила, що саме молоде талановите покоління українців будуть продовжувати створювати незалежну європейську Українську державу. «Ви будете новими лідерами змін», – звернулася дружина Президента до юних винахідників.
     Перша леді додала: «Ви дійсно дуже розумні і дуже талановиті. Ви маєте безліч цікавих і прогресивних ідей і це надихає на віру у щасливе майбутнє нашої країни».
     Учасники зустрічі подякували Президентові та Першій леді за підтримку проектів молодих науковців та винахідників.

     У цей казковий день хочеться побажати Вікторії  завжди залишатися успішною та радісною, щасливою і  захищеною.

 

У світі природи  « Новини »  «Миколай крокує по ліцею»

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»