Календарні свята та події. Спілкуємося українською

 

 

 

 

 

 

 

 

 

English Week

З 22.01 по 26.01 в Рівненському економіко-правовому ліцеї проходив тиждень англійської мови та зарубіжної літератури. Протягом цього періоду як учні, так і вчителі закладу були залучені до різноманітних заходів. Зокрема, проект “Україна колядує!”, який мав на меті виконання колядок та різдвяних пісень (8,9 кл. – “Jingle Bells”, 10 кл. – “Carol of the Bells”, 11кл. – “Silent Night”), об’єднав увесь учнівський колектив.

У старших класах (10-11кл.) були проведені  відео-уроки на тему “Christmas is about presents and parties”(cеріал “Extra”, episode 28). 8-мі класи виявили неабияку активність і творчість у брейн-рингу “Як добре ти знаєш англійську мову та Об’єднане королівство?”
Вчителі економіко-правового ліцею не стояли осторонь і з радістю долучилися до участі в конкурсі на найкращого скоромовця серед учителів закладу. Переможцем  стала вчителька зарубіжної літератури, яка змогла найшвидше і найправильніше відкворити скоромовку “Why do you cry, Willy?”

Відпочинок на перервах супроводжували англомовні композиції та жарти на ліцейному радіо.
Загалом, тиждень англійської мови та зарубіжної літератури запам’ятається надовго всьому педагогічному та учнівському колективам закладу.

Вчитель англійської мови Ничипорчук Л.М.

Протиепідемічні заходи  « Новини »  День памяті Героїв Крут

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»