Флешмоб "Якщо діти благають - гармати мовчать" в м.Києві

Врамках акції «Якщо діти благають, гармати мовчать», на запрошення Міністерства освіти і науки України учні Рівненського економіко-правового ліцею  долучилися до Всеукраїнського дитячого  флеш-мобу «Діти єднають Україну»,  що відбувся 30 квітня о 14.30 на  Майдані Незалежності м. Києва. 

Разом з дітьми  міст  Козятина, Тернополя, та ін. на Майдані Незалежності  ліцеїсти засвідчували, що діти і молодь проти війни, та закликали об'єднатися усіх в такий важкий час. Флеш-мобом  ліцеїсти висловили свою громадянську позицію та небайдужість до майбутнього України.

Як відомо, ліцеїсти отримали естафету  флеш-мобу  від міста Тернопіль та провели цю акцію  8 квітня на майдані Незалежності  міста Рівного. Мета акції  - достукатись до дорослих людських сердець з проханням зупинити те,  що діється зараз в країні.

Окрім участі   у флешмобі ліцеїсти мали змогу особисто доторкнутись до трагічних подій, що відбулись  19-21 лютого у м. Києві, побачити, чим живе Майдан сьогодні, а декотрим випала можливість скуштувати звареного майданівцями кулешу. Учні поклали вінок загиблим та вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.

Вибори Президента ліцею  « Новини »  Великодня писанка

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»