Інформаційно-комунікаційні технології—шлях до нової якості освіти

 

     Останнім часом постійно спостерігається збільшення впливу медіа-технологій на людину. Особливо це сильно діє на дитину, яка з великим задоволенням подивиться телевізор, ніж прочитає книгу. Сьогодні, з огляду на сучасні реалії, вчитель повинен вносити в навчальний процес нові методи подачі інформації. Виникає питання, навіщо це потрібно? Мозок дитини, налаштований на отримання знань у формі розважальних програм по телебаченню, набагато легше сприйме запропоновану на уроці інформацію за допомогою медіа засобів.

     17 січня у ліцеї кафедра розвитку суспільства під керівництвом Мазур Анжели Володимирівни організувала для педагогів ліцею семінар «Інформаційно-комунікативний простір в ліцеї - вимоги сьогодення». Мета семінару - аналіз методів і форм створення інформаційно-комунікативного простору в ліцеї та шляхи реалізації його потенціалу. На семінарі розглянуто і обговорено форми ІКТ, педагоги працювали в группах, де визначали найбільш ефективні для певних предметів форми та методи роботи як на уроках, так і позаурочний час.
     Кожна кафедра визначила ті компетенції, над якими буде працювати. Кінцевий результат—випуск методичних бюлетнів зі своїх напрацювань.

День Соборності України  « Новини »  Екскурсія у Білорусь

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»