Хеллоуїн

Хеллоуїн - старовинне кельтське свято, святкується в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «навечір'я Дня всіх святих». Найпоширенішим  його святкування є у США.

На щастя,  чи на жаль, воно проводилося і в економіко-правовому ліцеї. Учні РЕПЛ добре постаралися,щоб налякати своїх однокласників  та вчителів вранці. Заходячи у гардероб, ми бачили красиву виставку  гарбузів, звучала таємнича і навіть захоплююча музика. Настрій відповідав святу.

Традиція виготовлення гарбузів-світильників пішла від кельтського звичаю створювати ліхтарі, що допомагають душам знайти шлях у чистилище. Зважаючи на те,що у  ліцеї відбулася виставка гарбузів, у якій взяли участь всі класи, можна сказати, що сьогодні ми багатьом душам допомогли знайти їхню дорогу. 

Найбільш активну участь в цій виставці взяли учні 10 економічного класу, так,як зробили найкращі гарбузи цього року . Але цікавим був не лише ранок. Впродовж навчального дня учні 10 правового класу тішили нас своєю виставою.

В ній брало участь дуже багато учнів. Було цікаво дивитися за подіями, які розгорталися перед твоїми очима, незважаючи на те,що вистава проводилась англійською мовою . Свято закінчилося для всіх добре, не так як показують в американських фільмах. Учні повернулися додому з хорошим настроєм та з новими ідеями проведення Хеллоуїну наступного року

Тиждень фізики у ліцеї  « Новини »  День Вчителя

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»