Конкурс екскурсоводів-краєзнавців

     19 березня 2013 року у ліцеї було проведено І відбірковий етап міського конкурсу юних екскурсоводів-краєзнаців.

     У конкурсі, крім нашого закладу, брали участь представники ще 8 навчальних закладів міста: ЗОШ №№10, 13, 18, 24, 25, "Центр надії", НВК "Колегіум", ПДМ. Членами журі конкурсу були: начальник комунальної установи "Рівненський міський методичний кабінет" Пасічник Олеся Борисівна, методист комунальної установи "Рівненський міський методичний кабінет" Будько Наталія Святославівна та заступник директора з виховної роботи ПМЛ Елітар Перепелиця Алла іванівна.

     Ліцей на конкурсі представляла учениця 9-А класу Закусілова Тетяна, яка розповіла про історію своєї родини. Разом з мамою вони зібрали інформацію та дослідили хронологію восьми поколінь родини Паламарчуків з 1784 року до сьогодення. Тетяна розповіла про походження прізвища, про захоплення чоловіків роду Паламарчуків та їх співочі таланти. До уваги журі було представлено старовинну ікону "Споручниця грішних", псалтир, віком понад 300 років, музичні інструменти, на яких грали предки. З проведеного етапу конкурсу можна зробити висновок, що обов"язок кожного з нас - лосліджувати, вивчати і знати генеалогію свого роду.

     А в фінал конкурсу, який відбудеться 22 березня 2013 року в приміщенні управління освіти Рівненського міськвиконкому вийшли представники РЕПЛ, "Центру надії" та ЗОШ №№13, 25.

Вітаємо з перемогою!  « Новини »  Фестиваль відкритих виховних заходів

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»