Конкурс пісні та строю «Червона калина».

У Рівному на Майдані Незалежності 13 жовтня 2016 року відбувся традиційний загальноміський огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина».
До участі в заході залучалися 33 команди старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів обласного центру. «Червону калину» приурочили до дня свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, 72-ої річниці Української Повстанської Армії та нововстановленого Дня захисника України.
До складу журі увійшли військовослужбовці Рівненського об’єднаного міського військового комісаріату, окремої бригади зв’язку а також військового оркестру оперативного командування «Північ».
- Огляд-конкурс пройшов у два етапи. Зокрема, спочатку школярі пройшли строєм і виконали військове вітання згідно положень Статутів Збройних Сил України. А під час другого етапу учасники виконали строєм патріотичні та козацькі пісні. Школярі продемонстрували досить хороші навички стройового кроку і стройової злагодженості взводів. Сподіваюся, що ці молоді люди у майбутньому оберуть професію військовослужбовця, - прокоментував член журі, військовий комісар Рівненського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Михайло Твердохліб.
А ще в переддень Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України півсотні жовто-блакитних стягів зі Сходу з’явилися на Майдані Незалежності. Всі ці бойові прапори передані із зони АТО і як символ, знак вірності та патріотизму вони зберігаються у Рівненських школах.
Від нашого закладу бойовий стяг мав честь пронести учень 10-правого класу Мазур Олександр.
Двом учням ліцею випала честь розпочати свято. Ведучими були Прокопчук Василь (9-А клас) та Грицак Назар (11-пр. клас).
Наш заклад –РЕПЛ– на цьому конкурсі представляв взвод у складі:
1. Кукурудзи Дмитра
2. Цапка Максима
3. Вакулінського Віктора
4. Слободенюка Максима
5. Брижицького Максима
6. Боровець Миколи
7. Самкова Антона
8. Лівшук Олександра
9. Олекси Олександра
10. Герасимчук Іванни
11. Либусь Вікторії
12. Гаврилюк Юлії
13. Сидорчук Анастасії
14. Старікової Дарії
15. Коваль Христини
Керував підготовкою учнів до конкурсу вчитель предмету «Захист Вітчизни» Царук Микола Юхимович.
За високий рівень проходження урочистим маршем, стройову злагодженість та виконання військового вітання, майстерне виконання стройової патріотичної пісні взвод нашого навчального закладу був нагороджений дипломом ІІІ ступеня.
Адміністрація та учнівський парламент Рівненського економіко-правового ліцею вітає з перемогою всіх учасників конкурсу і бажає їм подальших перемог. Так тримати! Ви – найкращі!!!

Волонтерство – справа благородна  « Новини »  Перемога у "Поліських пересмішниках"

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»