Королева РЕПЛ - 2017

     Краса врятує світ! Хіба не можна повірити в те, що жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенести все в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов!
     12 травня  у Рівненському економіко-правовому ліцеї відбувся конкурс краси та грації «Королева РЕПЛ - 2017», який в навчальному закладі проходить вже шостий рік поспіль. Як правило, організатором конкурсу є Учнівський парламент ліцею на чолі з його Головою - Герасимчук Іванною.
В залі – аншлаг, журі - на місцях, глядачі скандують імена учасниць, а за сценою хвилюється 6 чарівних дівчат. Вже після першого конкурсу «Візитна картка» стало зрозуміло, що визначити переможницю буде непросто.
     Загалом усім учасницям потрібно було пройти 3 конкурси: «Візитка», «Не знаю – хочу знати – знаю» та «Інтелектуальний конкурс».    Три учасниці позмагались між собою також у конкурсі «Таланти», в якому представили свої захоплення. Неперевершеним був вихід учасниць у вечірніх  сукнях. Кожна конкурсантка була по-своєму чарівною.
    Найскладніше завдання було у журі – оцінювати виступи учасниць конкурсу. За результатами підрахунку балів ІІ віце-королевою стала Дудік  Анна, учениця 9 –Б класу , І віце-королевою стала Гаврилюк Юлія, учениця 11-пр.класу, титул «Королева глядацьких симпатій», що проводився інтернет-голосуванням, дістався Кохановській Анастасії, учениці 8 – Б класу. На превелике  здивування вперше в історії ліцею корону та титул «Королева РЕПЛ - 2017» отримала учениця 8 – А класу Кондратюк Тетяна.
    Приємним сюрпризом не тільки для учасниць, а й присутніх у залі було те, що спільно з директором ліцею Ковалем Петром Володимировичем нагородження проводила Білоус Діана, Королева РЕПЛ – 2016.
      Учнівський парламент щиро дякує Піклувальній раді ліцею за надану матеріальну допомогу в організації конкурсу.

«Козацькі забави» в РЕПЛ  « Новини »  День відкритих дверей

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»