«Козацькі забави» в РЕПЛ

   Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою, але не може сама себе захистити. Тому захищати свою землю це - святий обов’язок тих, хто на ній живе, хто користується всіма її благами і дарами.
   З метою виховання в учнів почуття патріотизму, активної громадської позиції та формування громадян-патріотів 23.05.2017 року у Рівненському економіко-правовому ліцеї були проведені «Козацькі забави». У спортивних змаганнях взяли участь майбутні захисники 8-10 класів. Конкурси були продумані таким чином, щоб залучити всіх ліцеїстів.

   Команди розпочали змагання з привітання один одного та представлення своїх куренів. Веселим був конкурс «Стрибки у мішках», який символізував втечу з полону. Цікавим  був конкурс кашоварів. Щоб зварити кашу, кашовару потрібно спочатку перебрати крупу, що для учасників стало нелегкою  справою, проте всі впоралися.    На завершення традиційно команди у повному складі помірялися силою під час перетягування канату, виявивши  чоловічу силу та справжнє порозуміння у спільних діях.

   Члени журі були об’єктивні в оцінюванні команд, проте інколи було й важко визначити переможця. Учасники всіх команд боролися чесно і завзято та показали практично однакові результати. З невеликою перевагою перемогу вибороли учні 9-А класу, але всі зійшлися на тому, що перемогла ДРУЖБА!

   Незалежно від того хто виграв, а хто програв, всі глядачі отримали позитивні емоції та дізналися багато нового і корисного про козацьку добу, а з учасників у майбутньому виростуть хороші захисники своєї Батьківщини. Слава Україні!

Більше фото...

Відео...

Ліцейне свято талантів «Гордість РЕПЛ-2017»  « Новини »  Королева РЕПЛ - 2017

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»