"Козацьки забави" в ліцеї

Гарний осінній день, багатий, щедрий, різнокольоровий зібрав усіх учасників освітнього процесу у ліцейному саду для проведення традиційних «Козацьких забав», присвячених Дню захисника України.  З метою виховання пошани до історичного минулого, морального та фізичного загартування ліцеїстів значну частину козацьких розваг складали різнопланові розважальні заходи: перетягування канату, стрибки у мішках, «бій матрацами», поїдання каші. А ще усім охочим працівники ліцейної їдальні приготували смачний гарячий чай з лимоном. До смачного чаю дівчата приготували смачну випічку, та організували невеличку ярмарку, а виручені кошти віддали на лікування онкохворої дівчинки.

Цікавим було те, що у перетягуванні канату також взяли участь команди дівчат 9-Б та 11-ек класів. Переможцями стала команда дівчат «Альфа» (9-Б клас, класний керівник Данилевич Л.В.).

Абсолютними переможцями «Козацьких забав» стала команда «Бісові козаки»  (11-іп клас, класний керівник Конончук О.А.).
Свято пройшло цікаво і змістовно, треба було вирішити багато організаційних питань, продумати відповідну програму, виявити інтереси і зацікавлення всіх учасників. І за це велике спасибі директору ліцею заступникам директора, учителю фізичного виховання та класним керівникам.

Екскурсія Чернігів-Крути-Батурин  « Новини »  Подорож до Холодного Яру

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»