Куди піти вчитися?

У випускників після закінчення навчання завжди постає питання: «Куди піти вчитися?»  В наш час є 2 шляхи - отримати освіту в  рідній країні чи за кордоном.  Переваги навчання в Україні полягають у тому, що воно є безкоштовним, надаються гуртожитки, можна вступити на військову кафедру при університетах. Недоліками навчання в рідній державі є, звичайно, хабарництво. Учням, що мають достатній рівень знань важко вступити у ВНЗ. В Україні не завжди можна обрати професію, яка тобі подобається. Лише декілька університетів мають сертифікат Європейського зразка.

     Переваги навчання за кордоном полягають у тому, що відразу по закінченню   можна отримати хорошу високоплачувану роботу.  Недоліками навчання за кордоном є те, що людина знаходиться далеко від рідної землі, висока плата за навчання,  маєш статус іноземця.       

     В нашому ліцеї, як і в кожному навчальному закладі, щороку проводяться зустрічі з представниками ВНЗ України.

Досить цікаво пройшла презентація Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, організована представниками цього  закладу.      А ви уже вирішили, яку професію собі обрати? Якщо ні, то  на допомогу вам може прийти психолог нашого закладу, яка з допомогою тестів може визначити  професією, що підходить вам найбільше.

 

Автор: Давидович Олександр, 11 пр.клас

«Оксфордські дебати»  « Новини »  Що відбувається сьогодні?

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»