Київ-Межигір’я

Канікули — це час не тільки відпочинок від навчального процесу, а й прекрасна можливість відвідати нові місця та почерпнути для себе щось незвідане. Отож,  учні 10 правового, 9-А та 11 правового  класів ліцею 27-28 жовтня вирішили   відвідати столицю України - місто Кия та  Національний парк "Межигір'я".
В ході екскурсії відвідали Володимирський собор, родзинку бароко – візитну картку м. Києва – Андріївську церкву, Софію Київську, зведену Ярославом Мудрим, Золоті ворота і пам'ятник Богдану Хмельницькому, знаменитий Будинок з Химерами…
Оглянувши перлини київської архітектури, ліцеїсти поринули у ретроспективу подій Революції Гідності на вулиці Інститутській. Портрети героїв Небесної Сотні, прикували погляди учнів.  Кожна інсталяція на Алеї Героїв Небесної Сотні нагадувала про те, що ці люди загинули за свободу та гідність українців.
Для багатьох надзвичайно цікаво було побачити Верховну Раду та Кабінет Міністрів України. Ліцеїсти були вражені красою та помпезністю урядових споруд.
На другий день подорожі рівненські ліцеїсти відвідали «Межигір`я» — колишню приватну резиденцію Віктора Януковича в селі Нові Петрівці.
Всі отримали незабутні емоції та естетичну насолоду від побаченої краси. Велика кількість фонтанів, водоспади, озера з незвичайними видами риби, тварини, які вільно пересуваються по території парку, м'якенькі газони, на яких можна полежати чи побігати босоніж, різноманітність рослин не могли залишити нас байдужими. А також цікава розповідь екскурсовода про історію парку.
Це територія у 137 га. Резиденція вражає своїми масштабами та розкішшю. На одному з виїздів з резиденції влаштовано гараж на 70 одиниць техніки – це раритетні автомобілі та мотоциклами, кінологічний центр, зоопарк тощо.
Головною спорудою в резиденції є так званий «клубний будинок», який також називають об`єкт «Хонка» — від назви фінської фірми «Honka», яка є світовим лідером будівництва з екологічно чистої деревини.
На території резиденції є зоопарк з різними тваринами, такими як кенгуру, австралійський ему, американський нанду, павичі, фазани, австралійські гусаки, земляний заєць.
На території також розбито штучне озеро, яке живиться водою з десяти артезіанських свердловин.

На закінчення хочеться підкреслити, що подорожі – це природній потяг до пізнання навколишнього світу. Тому мандруйте сміливо, з повною свободою, шукайте, досліджуйте й подорожуйте протягом усього довгого життєвого шляху.

 

На канікулах набуваємо досвіду...  « Новини »  ІІ етап «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» У РЕПЛ

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»