Ліцейне свято талантів «Гордість РЕПЛ-2017»

   Усім відома народна мудрість «Курчат рахують восени». Але у нашому ліцеї підсумки підводять, коли закінчується навчальний рік – весною…

   Отож, результати роботи закладу протягом навчального року  були підсумовані на традиційному святі «Гордість РЕПЛ-2017» , святі,  якого якого немає в жодному календарі, але для учнів та вчителів Рівненського економіко-правового ліцею воно є особливим, бо вшановує юні обдарування, які в майбутньому обов’язково поповнять ряди української зіркової еліти.
Наш ліцей - заклад талановитих і обдарованих дітей. У кожного свої таланти і обдарування. Хтось робить лише перші кроки до зіркових вершин, а у когось уже є здобутки і перемоги.

    До всіх присутніх з вітальним словом звернувся керманич нашого ліцею, директор закладу, Коваль Петро Володимирович. Він подякував тим, хто захищав честь закладу у навчанні, у конкурсах та олімпіадах, у спортивних змаганнях та інтелектуальних іграх.     

    А об’єднуючим для всієї ліцейної родини став «Гімн Учителю» у виконанні учня 9 класу Селезньова Владислава.
Віримо, що і в подальшому спільна праця педагогів та учнів нашого закладу  увінчається рясними сходами талантів на теренах Рівненщини.

    Ще раз вітаємо всіх ліцеїстів з досягненнями та перемогами здобутими протягом цього року! Вітаємо вчителів, батьків, адже саме завдяки їм у нашому ліцеї навчаються такі обдаровані та успішні проліски, що колись, підростаючи, вкриють своїм чарівним світлом нашу неньку Україну!

Останній дзвінок у РЕПЛ  « Новини »  «Козацькі забави» в РЕПЛ

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»