Листопад – Місяць цифрової грамотності

З метою формування правильних цифрових навичок ліцеїсти у листопаді  2021 року долучились до проведення інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності».

Усі учасники освітнього процесу в ліцеї ознайомились із теоретичними поняттями «цифрова грамотність», «цифрова компетентність», «цифрові компетенції», «цифрові навики» та долучилися до знайомства з платформами «Дія. Цифрова освіта» (https://osvita.diia.gov.ua/digigram) та «Всеукраїнська Школа Онлайн» (https://lms.e-school.net.ua/).

На порталі «Дія. Цифрова освіта» учні переглянули освітній  серіал «Обережно! Кібершахраї» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyber-fraudsters?fbclid=IwAR32GDAkvK0Admv8MtP15RsJPKaCs56Jr0jh_IUI6VshbwAO1QTYd7VSCpI). Ліцеїсти дізнались як вберегти свій телефон від злому та захистити свої дані, що потрібно робити, коли вкрали телефон чи випустили без вашого відома сім-картку. В серіалі, також, доступно роз’яснено як розпізнати шахраїв. У фіналі кожної серії був тест для закріплення матеріалу. Учні спільно з вчителем обговорили серіал та виокремили важливі моменти. Крім того, учням було запропоновано самостійно проглянути освітні серіали «Кіберняні» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny?fbclid=IwAR2d-D-7EFr27W0ejyZvkhsxVg2jEf2xI2oxZE1IMUrYoiv0CdSAb-hAAhk) та «Основи кібергігієни» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene?fbclid=IwAR3p_3sWdN7tgPa6_YJcnts8uB4mWvmv0gd0BqKhCu-8sTmRPpGGggSzWq4).

Також ліцеїсти працювали з платформою для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн» (https://lms.e-school.net.ua/). Учні активно реєструвалися на платформі. Дітям було роз’яснено, що платформою можна користуватися не тільки під час карантину, а й для ознайомлення з темою, яку пропустили в ліцеї через хворобу або з інших причин.

Психологічною службою ліцею було розроблено рекомендації для батьків ліцеїстів та колег з запрошенням долучатися до заходів національної програми «Дія. Цифрова освіта». Зокрема, пройти національний тест на цифрову грамотність Цифрограм (https://osvita.diia.gov.ua/digigram), проглянути серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey).

Знайомство з сучасними цифровими платформами сприяє  підвищенню рівня цифрової освіти учасників освітнього процесу. Під цифровою грамотністю розуміють здатність безпечно та ефективно  використовувати сучасні цифрові технології в навчанні, в роботі та особистісному розвитку.

#stop_sexтинг  « Новини »  День Гідності та Свободи

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»