МАН у секції «Правознавство» розпочала свою роботу

17 вересня 2015р. настановною сесією  МАН у секції «Правознавство» розпочала свою роботу базова школа Малої академії наук у Рівненському економіко-правовому ліцеї.

«Розвиток демократичного суспільства вимагає нових підходів до виховання сучасного громадянина, формування у молодого покоління активної громадянської позиції, високих моральних ідеалів, почуття власної гідності та внутрішньої свободи. Вагома роль у цьому процесі належить позашкільній освіті, передусім – Малій академії наук.

Кожна людина, яка обирає для себе шлях науковця, звичайно, прагне досягти вершин у певній галузі знання, зробити наукове відкриття. Участь у конкурсі-захисті наукових робіт МАН можна вважати першою сходинкою на цьому шляху.

Шкільне навчання є процесом вивчення усталених, перевірених практикою істин. Наукова робота полягає у пошуку істини. Вона привчає з повагою відноситись до різних точок зору, вивчати та співставляти їх. Майже у кожному досліджені є крихти знання, з яких зрештою формується правильне уявлення про ті чи інші явища. Тому особливо цінуються ті наукові роботи, в яких подається ґрунтовний огляд та аналіз різних точок зору, які демонструють науковий підхід у дослідженні дійсності.

У сучасному мінливому житті кожна людина, яка прагне успіху у будь-якій діяльності, повинна вчитися, і вчитися самостійно. Виконання наукової роботи насамперед дозволяє набути досвіду самостійного здобуття знань», – такими словами розпочала роботу настановної сесії керівник секції «Правознавство», старший викладач кафедри міжнародної інформації та країнознавства Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету Цепух Алла Валеріївна.

День Миру у ліцеї  « Новини »  Зміни в учнівському Парламенті РЕПЛ

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»