Настановча конференція МАН

Колектив економіко-правового ліцею знаходиться у постійному пошуку нових засобів, форм та змісту педагогічного процесу. Невід’ємною частиною цього процесу є робота з обдарованими дітьми.
У ліцеї склалася певна система цієї роботи, яка розпочалася 16 вересня 2013р. настановчою конференцією МАН секції «Правознавство».
Слухачі, кандидати та дійсні члени МАН з різних навчальних закладів мали змогу поспілкуватися з керівниками секції.
«Кожна людина, яка обирає для себе шлях науковця, звичайно, прагне досягти вершин у певній галузі знання, зробити наукове відкриття. Участь у конкурсі-захисті наукових робіт МАН можна вважати першою сходинкою на цьому шляху.
Шкільне навчання є процесом вивчення усталених, перевірених практикою істин. Наукова робота полягає у пошуку істини. Вона привчає з повагою відноситись до різних точок зору, вивчати та співставляти їх. Майже у кожному досліджені є крихти знання, з яких зрештою формується правильне уявлення про ті чи інші явища. Тому особливо цінуються ті наукові роботи, в яких подається ґрунтовний огляд та аналіз різних точок зору, які демонструють науковий підхід у дослідженні дійсності.
У сучасному мінливому житті кожна людина, яка прагне успіху у будь-якій діяльності, повинна вчитися, і вчитися самостійно. Виконання наукової роботи насамперед дозволяє набути досвіду самостійного здобуття знань», – такими словами розпочала роботу секційного засідання міського відділення МАН на базі РЕПЛ керівник секції «Правознавство», старший викладач кафедри міжнародної інформації та країнознавства Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету Цепух Алла Валеріївна.

Презентація посібника «Основи податкових знань»  « Новини »  Міжнародні відносини

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»