Презентація посібника «Основи податкових знань»

19 вересня 2013 року  у Рівненському економіко-правовому ліцеї представником  Головного управління Міндоходів у Рівненській області Ігорем Володимировичем Скоріковим  та начальником обласного управління освіти Григорієм Миколайовичем Таргонським презентовано спецкурс «Основи податкових знань», розроблений для загальноосвітніх навчальних закладів. У презентації також взяли участь  начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Василь Степанович Харковець, завідувач   Комунальної установи "Рівненський міський методичний кабінет" Рівненської міської ради  Мирослава Анатоліївна Жовтан,      методист з історії та суспільних дисциплін  Грещук Тетяна Миколаївна,
представники окремих установ та організацій,  учителі правознавства навчальних закладів міста та журналісти.
Запровадження спецкурсу «Основи податкових знань» має на меті формування у старшокласників основ податкової грамотності, створення позитивного іміджу сумлінного платника податків та підвищення рівня добровільної сплати податків. У новому посібнику представлена історія походження зборів, система формування бюджету, перелік податків в Україні та опис системи роботи податкової служби. Новий спецкурс від Міндоходів, за словами  І. Скорікова,  навчить учнів самостійно обчислювати податки та збори.
Під час практичної частини презентації вчитель економіки,   вчитель вищої категорії Рівненського економіко-правового ліцею Оксана Матчук провела відкритий урок у 9-А класі з курсу «Основи податкових знань».

«Бережи мене, мій Законе»  « Новини »  Настановча конференція МАН

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»