Розпочато роботу МАН

Колектив економіко-правового ліцею знаходиться у постійному пошуку нових засобів, форм та змісту педагогічного процесу. Невід’ємною частиною цього процесу є робота з обдарованими дітьми.
У ліцеї склалася певна система цієї роботи, яка розпочалася 18 вересня 2019р. настановною конференцією МАН секції «Правознавство».

Слухачі, кандидати та дійсні члени МАН з різних освітніх закладів мали змогу поспілкуватися з керівником секції, а також з дійсними членам МАН.

«Кожна людина, яка обирає для себе шлях науковця, звичайно, прагне досягти вершин у певній галузі знання, зробити наукове відкриття. Участь у конкурсі-захисті наукових робіт МАН можна вважати першою сходинкою на цьому шляху.
Шкільне навчання є процесом вивчення усталених, перевірених практикою істин. Наукова робота полягає у пошуку істини. Вона привчає з повагою відноситись до різних точок зору, вивчати та співставляти їх. Майже у кожному досліджені є крихти знання, з яких зрештою формується правильне уявлення про ті чи інші явища. Тому особливо цінуються ті наукові роботи, в яких подається ґрунтовний огляд та аналіз різних точок зору, які демонструють науковий підхід у дослідженні дійсності.

У сучасному мінливому житті кожна людина, яка прагне успіху у будь-якій діяльності, повинна вчитися, і вчитися самостійно. Виконання наукової роботи насамперед дозволяє набути досвіду самостійного здобуття знань», – такими словами розпочав роботу секційного засідання міського відділення МАН на базі РЕПЛ керівник секції «Правознавство», вчитель-методист Прокопчук Сергій Юрійович.

Чекаємо гостей  « Новини »  СТОП БУЛІНГ

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»