Що відбувається сьогодні?

Проблема прав дітей—одна з гострих проблем нашого суспільства. За даними опитування українського Інституту соціальних досліджень, рівень правової культури та знань дітей про свої права та обов’язки досить низький. Майже кожна шоста дитина взагалі не знає законів, які її захищають. Дітям бракує елементарної обізнаності у сфері своїх прав, обовя’зків .  Ми знаємо,  що робити і до кого звертатися, коли заболить голова або коли зненацька заболить серце. А як бути, коли болить душа? До кого звертатися у хвилини розпачу, коли весь світ навкруги ,здається, відвернувся і єдиний вихід вбачається у мороці небуття? Кому довіритися з тим, що ми приховуємо навіть від найближчих людей?

Сьогодні отримати інформаційну чи консультативну допомогу можна, звернувшись як до державних установ, так і до громадських організацій.

В кожній місцевості існує ціла мережа організацій, служб, здатних кинути “рятівний круг”  тим, хто цього потребує.

У рамках проведення Тижня прав людини у ліцеї було організовано зустріч з головним спеціалістом служби у справах неповнолітніх Подкаурою О. М. та міським суддею Рогозіним С.В. Ліцеїсти мали змогу дізнатися про ряд служб, що займаються справами дітей, почути відповіді на наболілі для них запитання.

 

Автор: Онуфер М., 11пр.клас

Куди піти вчитися?  « Новини »  Тиждень фізики у ліцеї

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»