Календарні свята та події. Спілкуємося українською

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Школа не готує нас до життя

Такою була теза на ліцейних дебатах, яку організували члени гуртка «Дебати» під керівництвом Шевчук Наталії Юріївни. Дебатний турнір пройшов між командами учнів 10-пр та 10-ек класів з метою формування активної громадянської позиції розвитку лідерських якостей, ораторських здібностей і, звісно, популяризації дебатного руху. Команда пропозиції навела ряд цікавих аргументів. Це і «Школа готує дітей до життя у вигаданому світі, якого не існує», «У школі дають знання, а не мудрість» та ін. Команда пропозиції складалась виключно з дівчат, які вміло, цікаво і впевнено довели свою тезу для членів журі і переконали болото в тому, що школа не готує до реального життя.
Не відставали від команди пропозиції і учні 10-ек класу, які доводили досить цікаву контртезу: «Школа надає можливість підготуватися до реального життя». «І це так, адже особистість учня формується у реаліях шкільного життя, школа надає можливість набути соціальні навички,  а в ст.3  Закону України про освіту зазначено, що «школа - це навчальний заклад, який надає якісну та доступну освіту»,- зазначали члени команди опозиції.
Всі були в захваті від гри, здобували неймовірний досвід, навчались ораторському мистецтву, отримали масу позитивних емоцій. З нетерпінням чекаємо наступного турніру.

Наталія Шевчук, кер.гуртка «Дебати» РЕПЛ

Новий статут ліцею  « Новини »  «Запобігання насильству»

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»