#stop_sexтинг

У  Міжнародний день прав дитини, який відзначають 10 грудня, з метою ознайомлення із небезпеками, що можуть виникнути під час спілкування в Інтернеті, та з метою формування навичок безпечного спілкування, обізнаності щодо запобігання насильству та експлуатації дітей в цифровому просторі, учні 10-Б класу спільно з вчителем інформатики Дундюк Вірою Олександрівною провели захоплюючий квест «Тест Білборда та кохання в Інтернет».

 

Квест розпочався із обговорення правил безпечного спілкування та ознайомленням з поняттями білборд-тест, секстинг, онлайн-грумінг, сексторшен. Під час проходження квесту учнів було  розділено на дві команди, які мали назви «Instagram» та «Telegram». Маршрут квесту складався з 6 зашифрованих послань до учнів. Із кожним посланням команда знаходила шматочок пазлу із буквою та частиною посилання, яке вказувало на  наступну дію учасника.

 

Відшукавши всі посилання, команди склали пазл, на якому побачили QR- посилання на відео, а з літер склали слово «секстинг» та «сексторшен». Після перегляду відео учні заповнили бланк, який знайшли разом з останнім посланням. У бланку ліцеїсти давали відповіді на запитання, що треба робити, аби убезпечити себе, якщо хтось в Інтернеті вимагає інтимні фото чи гроші за них? Учні висловлювали думки про те, як можна себе захистити під час спілкування в Інтернеті, яка поведінка співрозмовника має викликати підозру та висловлювали своє  розуміння правила білборду.

 


Звичайно, перемогла дружба!

День Святого Миколая  « Новини »  Листопад – Місяць цифрової грамотності

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»