Свято Першого дзвоника у РЕПЛ

Щирі посмішки ліцеїстів, заклопотаність та хвилювання батьків восьмикласників, Гімн рідної країни, кольори Державного та ліцейного прапорів,  пісні, щирі слова ведучих та гостей свята – усе переплелося  барвистими кольорами  осені на ліцейному подвір’ї  РЕПЛ.  Це – Першовересень, свято Знань, свято Першого дзвоника.   Звичайно, найголовнішим на святі був голос дзвінка, який сповіщав ліцеїстів про початок нового навчального року. Але не менш важливими були вручення  подяк та грамот для адміністрації та вчителів навчального закладу. Гостями свята у ліцеї були депутат  Рівненської міської ради Галайчук Едуард Костянтинович, начальник організаційно-інспекторського відділу управління освіти м. Рівного Мазур Андрій Володимирович та голова Піклувальної ради ліцею Джунусов  Амантай  Амантайович. Перший дзвінок пролунав у руках учениц 8 класу  Марчук Дарини та  майбутнього  випускника ліцею  Голіка Микити, хлопчика, вимушено переселеного зі Сходу.

У приміщенні ліцею було встановлено скриньку для збору коштів на допомогу учасникам АТО, а учні 10-пр.  класу замість квітів учителям придбали 47 банок згущеного молока для відправлення в зону АТО. Напередодні свята Першого дзвоника цими ж учнями було сплетено маскувальну сітку.

Як і в кожному навчальному закладі України, Свято завершилося першим уроком за темою  «Україна. Історія великого народу.» Побували на першому уроці і батьки восьмикласників.

Зміни в учнівському Парламенті РЕПЛ  « Новини »  Церемонія нагородження випускників та випускний вечір

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»