Свято жінок-героїнь

Український жіночий героїзм... Всюди, де важко й небезпечно, попереду стояли жінки.


Уже відомо, що жінки й дівчата воювали за вільну Українську державу в легіоні Українських січових стрільців, українських арміях періоду визвольних змагань 1917-1921 рр., у жіночій січі військового формування «Карпатська Січ», в Організації українських націоналістів та Українській повстанській армії.


22 лютого 2019 року в Рівненському економіко-правовому ліцеї відбулося свято  вшанування  пам’яті жінок, для яких гасло „Нація понад усе!” було не просто словами, а змістом життя. Започаткувалось це свято в 50-х роках в діаспорі, коли до українців за кордоном дійшла звістка  про повстання українських політв’язнів у таборах Норильська, Воркути, Кінгіру.


Учні 10-пр. класу навели факти з біографій Олени Теліги, Ольги Бесараб, Олени Семенів та Ірини Сеник; декламували вірші Олени Теліги та Ірини Сеник, переглянули світлини, які підтверджували героїзм жінок.


На святі були присутні голова Спілки жінок Рівненщини М. Горобець, голова Спілки ветеранів війни Мазурець В. М., пенсіонери-ветерани Центру реабілітації ветеранів та інші.

Міні-турнір з економіки "Еластичність у реальному світі"  « Новини »  День памяті Героїв Небесної Сотні

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»