Тренінг «Врятуй життя»

В п'ятницю, 15 квітня 2016 року, при сприянні громадських організацій «Рівне-ТАКМЕД», «ДАР», УНСО, Пласт, в 10-пр. класі (класний керівник Матчук Оксана Василівна) було проведено тренінг «Врятуй життя».  Надання долікарської допомоги, вміння не розгубитись і діяти рішуче в екстремальних ситуаціях, вивчення послідовності дій при наданні домедичної  допомоги за протоколом CABCDE  – головні завдання цього заняття з такмеду.

Тренери-волонтери Роман Комаринець та Наталя Позняковська з першої хвилини заволоділи увагою учнів новою, цікавою інформацією, життєвими ситуаціями, прикладами, порадами. Діти дізнались, які поранення можуть стати смертельними, якщо не надати допомогу в перші хвилини, навчилися розрізняти види кровотеч, накладати джгути і турнікети, робити пов’язки.

Дві години заняття промайнули швидко. Було багато запитань, а також домовленість про подальшу співпрацю. Дякуємо керівнику прес-центру УНСО в м.Рівне Олесі Міклусі та волонтерам «Рівне - ТАКМЕД» Наталі Позняковській і Роману Комаринцю за продуктивну співпрацю та готовність допомогти.

Участь у ярмарці "Максе, живи!"  « Новини »  На території РЕПЛ зацвітуть сакури

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»