Творча майстерня. Економіка

25 березня 2014 р. в Рівненському економіко-правовому ліцеї відбулося засідання авторської творчої майстерні "Шляхи реалізації практичних знань на уроках економіки в умовах компетентністного підходу", що діє на базі РОІППО під кураторством Л.Медведчук та керівництвом Н.Осніцької.

Для обговорення було запропоновано тему "Робота з обдарованими учнями як напрям інноваційної діяльності педагогів".

Вчителі, учасники засідання, познайомилися з системою роботи з обдарованими учнями РЕПЛ (заступник директора з НВР А.Мазур), з схемою пошуку обдарованих дітей (вчитель економіки Рівненського НВК №26 Н.Осніцька), з особливостями врахування типів темпераменту учнів у роботі з обдарованими (вчитель економіки РЕПЛ О.Матчук), з формами і методами роботи з обдарованими учнями (вчитель економіки ПМЛ "Елітар" О.Барда).

В практичній частині учасники обговорення взяли участь в навчальному тренінгу і отримали навики визначення рівня творчої обдарованості, що був проведений практичним психологом РЕПЛ - І.Ступницькою.

Як підсумок роботи авторської творчої майстерні були розроблені поради вчителю, як розвивати творчі здібності обдарованих дітей.

У всіх учасників залишилися позитивні враження та поповнився досвід кращими здобутками і напрацюваннями вчителів економіки області.

Аукціон педагогічних ідей «Навчаючи інших – навчаюся сам!»  « Новини »  Педагогічні читання за темою "Формування ключових компетентностей "Від педагога до учня""

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»