Тиждень Золотої осені

Ось і завітала до нашого ліцею Золота осінь! А й справді, як не відзначити цю чарівну,барвисту пору року та не влаштувати свято. Члени учнівського парламенту розробили ряд заходів, присвячених осені, що проходили від 02.11.по 06.11. 2015 року.

Розпочався Тиждень Золотої осені боді артом, в якому брали участь усі класи. Усі ліцеїсти мали майстерно й талановито вимальовували дари осені на своїх щічках. З цікавістю було спостерігати за  учнями  11-правового та 8 – А класів, які протягом дня ходили з кленовими  листочками та з малюнками їжачків.

Не менш цікавою була реклама осені, як пори року, над якою працювали усі ліцеїсти. Здивувала всіх своєю яскравістю та неординарністю реклама учнів 8-х класів та 9 – Б класу.

Свято осені також було представлене осінніми композиціями, які учні створили власноруч. Кошики з гарбузами,  овочами, листям та квітами милували око протягом всього тижня.

Кожен клас на максимум доклав зусиль для яскравого, активного та незабутнього святкування тижня Золотої осені, який закінчився святковою розважальною програмою.  Активні учасники програми отримали солодкі подарунки.

День української писемності та мови  « Новини »  Червона калина - 2015

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»