Учителі економіки міста відвідали творчі лабораторії колег з РЕПЛ

«Учитель повинен свідомо йти в ногу із сучасністю, пройматися і надихатися силами, що пробудилися в ній» - саме під таким гаслом А.Дістервега проходив навчальний семінар учителів економіки у Рівненському економіко-правовому  ліцеї.

 

Учителі економіки міста відвідали
творчі лабораторії колег
з Рівненського економіко-правового ліцею

 

11 квітня 2014 року на базі РЕПЛ відбувся семінар-практикум для вчителів економіки міста з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках економіки».

Семінар проходив у кілька етапів,  у ході яких учасники мали змогу ознайомитися з основними ідеями та поняттями процесу навчання з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, розглянути переваги та труднощі у використанні ІКТ (презентували досвід роботи вчителі економіки закладу - Парфенюк Н.В. та  Матчук О.В.), обговорити проблеми щодо забезпечення шкіл комп’ютерною технікою та якісним Інтернет-зв’язком.

Коло питань учасників семінару визначила методист кабінету природничо-математичних предметів РОІППО (економіка)  Медведчук Л.І.

Під час практичного етапу вчителі міста відвідали творчі лабораторії своїх колег з РЕПЛ, зокрема фрагмент уроку Інтернет-конференції «Місце України у міжнародній торгівлі» (вчителі: Коваль П.В., Матчук О.В., Парфенюк Н.В.), фрагмент уроку з курсу «Фінансова грамотність»: «Кредитування» (вчитель: Рокунець Т.Л.).

На інформаційно-пізнавальному етапі методистом НІІЦ УО Рокунцем Т.Л. було презентовано сайт вчителів економіки та географії міста «book-server»; керівник бізнес-школи ПДМ Любчик Л.О. підвела підсумки проведення міського конкурсу «Мої знання сьогодні – мій капітал завтра», а Заслужений вчитель України Харів Б.Я. поділився досвідом роботи щодо формування мотиваційного поля закладу як пріоритету в роботі з обдарованими учнями на сучасному етапі.

На завершення семінару,  учасники  у анкеті-відлуння  відобразили свої побажання та пропозиції, які у них склалися внаслідок побаченого та почутого.

Всеукраїнський форум  « Новини »  Флешмоб "Якщо діти благають - гармати мовчать"

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»