Календарні свята та події. Спілкуємося українською

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Весна починається з Шевченка

«Весна починається з Шевченка», – під таким гаслом проходив тиждень Шевченківської поезії у Рівненському економіко-правовому ліцеї з нагоди 204 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка – мислителя, поета, художника, прозаїка, драматурга, пророка українського народу.

Традиційно відкрили Шевченківський тиждень радіожурналом «Цікаві факти з життя видатного письменника», у якому взяли участь учні 8-11 класів.

Упродовж двох днів, 9 та 10 березня, у закладі проходив поетичний марафон «Твоє слово завжди з нами, Тарасе». Відрадно, що Шевченків « Заповіт» звучав українською, англійською, німецькою та польською мовами.
Бібліотекар Новосад В.В. підготувала книжково-ілюстративну виставку «Уклін тобі, Тарасе». Учні таким чином змогли долучитися до всесвітньо відомої спадщини Великого Кобзаря.

На експозиції ліцеїсти розкрили своє бачення Тараса Шевченка - художника, розглянувши картини Тараса, які є ілюстраціями до його ж віршів. Учениця 9-Б класу Патій Діана спробувала себе у ролі митця, намалювавши портрет молодого Шевченка.
У класах відбулися тематичні години спілкування «Шевченко та Рівненщина».

Наостанок учні змогли насолодитися переглядами екранізованих творів Т. Шевченка «Назар Стодоля», «Наймичка».

Заступник директора з НВР РЕПЛ  Максимчук О.М.

День Дублера у РЕПЛ  « Новини »  Свято весни та жінки

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»