VI Всеукраїнський дитячий форум з міжнародною участю „Формула успіху правової держави очима дітей”.

 

   

       21 – 22 лютого у м. Тернополі відбувся VI Всеукраїнський форум з міжнародною участю «Формула успіху правової держави очима дітей». Форум відбувся під патронатом міського голови м.Тернополя за підтримки кафедри ЮНЕСКО, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства юстиції України.
      В даному заході прийняли участь представники 18 областей   України, а також учасники від Росії та Канади. Рівненську область уже втретє представляли учні Рівненського економіко – правового ліцею. Учениці 11 правового класу Бабієць Римма та Лазарчук Катерина виступили із доповіддю «Роль засобів масової інформації у формуванні національної свідомості українського народу».
     В рамках заходу відбувся семінар – круглий стіл «Формування правової свідомості та правової культури школярів» з участю провідних фахівців, педагогів, представників правоохоронних структур та органів влади, а також екскурсія в Марійський духовний центр Зарваницької Божої Матері.
      За результатами форуму були прийняті звернення до органів державної влади України щодо покращення ситуації з дотриманням прав людини у нашій державі.

 

"Компетентнісна освіта - від теорії до практики"  « Новини »  День рідної мови

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»