Закони фізики знайшли продовження в мистецтві

Фізика і мистецтво… Здається, вони несумісні. Однак, це не так, і в цьому переконались учні 10 економічного  класу РЕПЛ. Знання фізики і відчуття краси –ці дві риси поєднались у вчителя фізики РЕПЛ Тетяни Володимирівни Ярощук, яка віднедавна знаходиться на заслуженому відпочинку, але продовжує навчати учнів не законам фізики, а вишуканому мистецтву.
Нещодавні учні Тетяни Володимирівни разом з класним керівником Парфенюк Наталією В’ячеславівною  побували на виставці майстрині «Краса і ніжність», яка експонується в клубному кафе європейського живопису «Євро-Арт». На цій неофіційній зустрічі Тетяна Володимирівна розповіла ліцеїстам  про кожну ляльку-мотанку виготовлену її руками, та їх символічне значення. Лялька-мотанка (або вузликова лялька) є прадавнім сакральним українським оберегом. Вважалося, що вона захищала людину від неприємностей та бід. Майстриня розповіла, що її  авторські ляльки-мотанки - це символи  любові, гармонії, здоров’я, щастя, які дарують людині успіх і нові можливості.
Окрім виставки ляльок-мотанок ліцеїсти переглянули і живописні картини чоловіка Тетяни Володимирівни Валерія Ярощука, що долучився до виставки своєї дружини.

Юна ліцеїстка учасниця ІХ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»  « Новини »  “Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить”

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»