Замість квітів для вчителів – турнікети на Схід

Незвичайний перший урок, присвячений 25-й річниці Дня Незалежності України, відбувся  в  11 правовому класі  Рівненського економіко-правового ліцею під керівництвом класного керівника Матчук Оксани Василівни. Почесними гостями уроку стали волонтер-інструктор ТАКМЕДУ Наталія Позняковська, прес-секретар УНСО Рівненщини Олеся Міклуха та керівник цієї організації в Рівненській області Мітюхін Андрій, з розповідей якого учні могли почути про роль УНСО в становленні незалежності України.

Також під час уроку відбулись онлайн-включення з Патріком Бланя, радним (депутатом)  районної ради м. Гоголін (Польша), головою молодіжної ради Гоголіна та  Ярославом Зозулею, підполковником у відставці, вихідцем з України, який проживає у Москві. Під час онлайн-включення кожен мав змогу висловити свою думку щодо нашої держави, її незалежності та подій, що відбуваються в Україні.

Цікавим на уроці було обговорення значення Конституції П. Орлика у становленні української державності та роль Михайла Грушевського, українського історика, громадського та політичного діяча, голову Центральної Ради Української Народної Республіки, 150-річння від дня народження якого ми будемо  відзначати цього року.

На закінчення уроку ліцеїсти написали листи – подяки воїнам, учасникам АТО та передали одному із розвідбатальйонів на Схід турнікети, придбані під час акції «Замість квітів  – турнікети на Схід».

Приємним є той факт, що перший урок пройшов за участю багатьох батьків одинадцятикласників.

Відгуки присутніх про проведений урок можна прочитати за електронною адресою https://www.facebook.com/groups/RivneTacMed/permalink/1796126573964587/

Зустріч з чемпіонкою Європи  « Новини »  Великодній кошик.

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»