Календарні свята та події. Спілкуємося українською

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання учнівського парламенту РЕПЛ у стилі "хюге"

Засідання учнівського парламенту РЕПЛ -  це не лише вирішення планових питань, а й спілкування в дружній атмосфері.

 

В рамках Всеукраїнського тижня юнацької та дитячої книги у бібліотеці Рівненського економіко-правового ліцею відбулось засідання голів комітетів  учнівського парламенту в стилі хюге за книгою Міка Вікінга «Маленька книга хюге. Як добре жити по-данськи».

 

Перекласти «хюге» одним словом неможливо – це вміння радіти повсякденності та знаходити щастя у простих речах. У світовому бестселері  пишеться про це так :«Хюге – це перебування з людьми, яких ми любимо, і відчуття дому, і те, коли почуваєшся в безпеці, захищений від цілого світу, ніби в мушлі …».

 

Бібліотекар ліцею Новосад В.В. розповіла ліцеїстам, що таке хюге, а також підготувала антистресові розмальовки в стилі хюге. Приємне спілкування, розмальовування картинок поступово  перейшли в розмову за чашкою чаю.


Загалом у бібліотеці панувала тепла та приємна атмосфера. В такий оригінальний спосіб члени учнівського парламенту змогли більше дізнатися про хюге і про те, що таке щастя по-данськи.  Нехай хюге, ця справді досить мудра народна наука жити щасливо,  шириться по всьому світу. Це світові потрібно, бо насправді в ньому щастя ще не вистачає.


Бібліотекар  РЕПЛ  Новосад Вікторія Володимирівна

Читати – це бути у тренді  « Новини »  День Дублера у РЕПЛ

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»