Зустріч працівників Обласного УМВС та ліцеїстів

     В рамках співпраці Рівненського економіко-правового ліцею та Обласного управління внутрішніх справ 06.11.12 р. було проведено дружню зустріч працівників управління та учасників навчально-виховного процесу ліцею.

     Під час зустрічі представником УКЗ УМВС Радько Наталією Юрієвною дітям роз’яснено правила вступу до вузів структури МВС.

     Капітан міліції відділу кримінальної міліції у справах дітей Зламан Юрій Миколайович провів лекцію для учнів 9 – 11 класів «Дитяча та юнацька злочинність». Учні мали змогу давати запитання, що їх цікавили, та отримувати відповіді від представників міліції. Цікавими були розповіді про роботу силових структур начальника СЗГ , підполковника міліції Лисенко Тамари Петрівни та командира ВШР «Сокіл» УБОЗ УМВС Голярчука Андрія Ростиславовича.

     Незабутні враження залишились у ліцеїстів після показових виступів підрозділу «Сокіл», які продемонстрували елементи рукопашного бою, захват злочинців, показали різні види сучасної зброї та надали дітям можливість випробувати зброю в дії. Присутніми на зустрічі також були працівники ЗМІ, а саме: Сфера-ТV та представники програми «Патруль» Рівненського телебачення.

 

Фоторепортаж

Відеорепортаж

 

Х Всеукраїнський турнір юних правознавців  « Новини »  Сім днів до УПА

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»