Зустріч з колегами з Польщі

    19 - 22 квітня 2017 року в рамках Угоди про міжнаціональне співробітництво у Рівненському економіко-правовому ліцеї   перебувала делегація вчителів І Загальноосвітнього ліцею ім.Фелікса Фаб’яного з міста Радомсько (Польща).

    Беручи до уваги взаємну зацікавленість у поглибленні, зміцненні і розширенні освітнього та культурного співробітництва польські вчителі мали змогу ознайомитись із системою освіти України, методами та прийомами які використовують їхні українські колеги на уроках, разом з тим продемонстрували й свої вміння та навички під час ведення спільних уроків.

    В рамках тісного співробітництва відбувся круглий стіл – зустріч польських та українських колег, які обговорювали спільні проблеми в освіті, виділяли розбіжності, наголошували на важливості подальшої тісної співпраці.

   Для руйнування мовних бар’єрів, стереотипів і упереджень в культурі молодого покоління відбулася зустріч польських вчителів з учнями ліцею, які активно цікавились навчанням та життям учнів у Польщі, їхніми престижними вищими навчальними закладами, пропонували нові проекти подальшого спілкування між державами.

    Повертаючись до дому вчителі м.Радомсько захопили з собою море позитивних емоцій, тепло рівненської гостинності, віру в подальше тісне спілкування.

День ЦЗ у ліцеї  « Новини »  «Краще найменша допомога, ніж найбільше співчуття»

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»