Звіт про проведений тиждень англійської мови та зарубіжної літератури (23.01 - 27.01)

     Протягом тижня вчителі англійської мови Ничипорчук Л.М., Сафонова Ю.М. та вчитель зарубіжної літератури  Буняк Л.Ф. проводили заходи, спрямовані на впровадження іноваційних та проектних технологій у навчальний процес для поглиблення знань, розвитку творчих та комунікативних навичок учнів, сприяння їх самоосвіті. Всі заходи підпорядковувались  одній меті - збільшити інтерес до вивчення англійської мови та зарубіжної літератури.

      Буняк Л.Ф., вчитель зарубіжної літератури, зорганізувала і провела конкурс читців світової поезії у 8-9 класах. І місце посіла учениця 8-Б класу Хаврук Анастасія, отримавши спеціальну нагороду за авторський вірш. Протягом тижня учні 8-11 класів мали змогу переглянути кінофільми за творами світової класики: "Різдвяні історії", "Собор Паризької Богоматері", "Анна Кареніна" та "Чума".

      Вчителем англійської мови Ничипорчук Л.М.  була проведена розмова за круглим столом, в ході якої учні 11 класів ділилися своїми враженнями про прочитені детективні історії. Учням 8-11 класів було проведено огляд освітніх навчальних сайтів іноземної мови. Більше того, учні 9-х класів взяли участь у захисті презентацій-проектів на тему: "Сучасний прилад, без якого я не уявляю своє життя", продовженням якого став відео-урок "Новинки технологій ХХІ століття".

       Сафонова Ю.М. відзначила переможців конкурсу на найкращу колядку у 8 та 10-х класах. Ними стали Книш Назар (8-Б), Кутаєва Дарія (8-Б), Коваль Максим (8-Б), Дадіані Аліна (10 пр.), Марущак Альона (10 пр.). Надзвичайно актуальним став урок-дискусія в 10-х класах на тему: "Університетська освіта: бути чи не бути?", де учні обговорювали переваги та недоліки здобування вищої освіти.

 

 

Крізь віки з Батьківщиною в серці  « Новини »  До уваги батьків, учнів, вчителів!!!

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»