І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

22 та 23 січня 2014 р. у РЕПЛ відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у відділеннях «філософії та суспільствознавства» (секція «правознавство») та відділенні «економіка» (секції «макро- та мікроекономіка», «економічна теорія та історія економічної думки», «фінанси, грошовий обіг та кредит»).

Привітали учнів та побажали їм творчої наснаги голова журі секції «правознавство» -- Матвійчук Андрій Васильович та керівник секції «економічна теорія та історія економічної думки» -- Кухар Олег Володимирович.

За підсумками контрольних випробувань з базових дисциплін та захисту наукових робіт 46 учасників визнані призерами. Зокрема:

  • І місце вибороли 4 учні;
  • ІІ місце – 15 учнів;
  • ІІІ місце – 25 учні.

– Випадкових перемог не буває, – наголосила у вітальній промові керівник базового закладу МАН на базі РЕПЛ, Мазур А.В.. – Сьогоднішня перемога юних науковців – результат їхньої наполегливої праці, а також фахової майстерності наукових керівників та вчителів предметників, які щедро діляться з учнями своїми багатими знаннями, навчають науково-дослідницькій роботі.

29 січня – День битви під Крутами  « Новини »  ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з історії та правознавства

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»