Кабінет безпеки в дії!

Сьогодні до нас завітали справжні сильні чоловіки, які завжди приходять на допомогу у скрутній ситуації: представники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

 

У своїх бесідах вони наголоcили на необхідності у такий важкий для держави час виявляти обережність, бути уважними і готовими до нестандартних ситуацій. Рятувальники розповіли про вибухонебезпечні предмети, боєприпаси, піротехнічні засоби, саморобні вибухові пристрої та попередили нас, здобувачів освіти, про небезпечні експерименти (часто, знаходячи незнайомий предмет, діти кидають його у багаття, випробовують на міцність ударами, намагаються розібрати, приносять додому чи до закладу освіти – це категорично заборонено).

 

Інспектори ДСНС нагадали нам про причини і наслідки виникнення побутових пожеж, які найчастіше трапляються внаслідок короткого замикання, дитячих пустощів з вогнем, порушення правил безпеки під час використання електроприладів.
Далі інспектори звернули увагу на 7 порад, яких слід дотримуватися у разі виникнення пожеж. Рекомендовано не панікувати, адже паніка – головний ворог; не ризикувати заради речей; правильно використовувати засоби гасіння; не відкривати джерела повітря; закрити двері та вікна; не вставати в повний зріст; при виході не використовувати ліфт.

 

Наостанок поговорили про дії під час хімічних атак та обвалення будинку.
Особливу увагу звернули на “хвилини тиші”, це такий час, коли рятувальники просять оточуючих максимально не шуміти аби почути, якщо хтось залишився під завалами та визволити його.
Надзвичайники розповіли про сигнали під час хімічної та радіаційної небезпеки.

 

Рекомендували про всяк випадок підготувати тимчасове сховище, у якому будуть запаси питної води, їжі, ліків та одягу на три доби, придбати плівку, щоб мати змогу закрити вікна та двері, та мати при собі ножиці та скотч для герметизації вікон.
Впродовж усієї зустрічі інспектори ДСНС відповідали на питання, взаємодіяли із ліцеїстами, тому кожен присутній щось для себе виніс корисне та цікаве.

 

Такі інформаційно-роз’яснювальні бесіди, які проводять представники ДСНС, мають велике значення. Адже попередити біду і зберегти здоров’я та життя – найголовніше завдання багатьох служб: медиків, педагогів, рятувальників, поліції.

 

Учениці 9 класу Захарчук Анна та Христюк Юлія

У ліцеї обрано Голову парламенту  « Новини »  Тиждень протидії булінгу в учнівському середовищі

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»