За що я люблю своє місто?

Напередодні відзначення 70-ї річниці визволення м. Рівного від   від нацистської Німеччини у ліцеї було проведено опитування: «За що я люблю своє місто?». Усі опитані ліцеїсти одностайно стверджували, що для них  місто Рівне – найкраще серед усіх міст України, адже це їх «маленька Батьківщина», тут вони народились, виросли і надалі хочуть продовжувати працювати та вдосконалювати своє місто.

«Важко ось так просто сказати, за що я люблю Рівне! Можливо, за неймовірну красу природи. А ще мені дуже подобається щільність зв’язків між мешканцями Рівного, неординарність кожного жителя окремо і єдність усіх разом. Теплі літні вечори у парках та веселощі на кучугурах снігу. Рівне прекрасне в усі пори року.»

Яцечко Ольга

 

«Наше місто є частинкою кожного з нас. На його вулицях трапилось багато подій, в його кав’ярнях прозвучало багато добрих і теплих слів.  Моє місто – це найкраще місто! Воно чисте, у ньому є багато місць, де варто побувати: Лебединка, Набережна, Гідропарк, Алея троянд та ін. А як чудово спостерігати з цих місць за заходом сонця влітку! Звичайно, багато що потрібно удосконалювати, але я з впевненістю можу сказати, що я – патріотка, і люблю своє чарівне Рівне!»

Козлюк Анастасія

 

«За що я люблю своє місто? Я тут народилась. Місто Рівне – гарне, щасливе, приємне місто. Я люблю його за чудовий Шевченківський парк. Я б не хотіла нічого глобально змінювати у моєму місті, лише добавити ще більше парків і цікавих місць, куди можна було б піти відпочити та круто провести час».

Якубець Христина

 

«Мені подобається Рівне за те, що у різні свята, на різні заходи мешканці міста збираються разом, спілкуються, знайомляться».

Одрибець Ірина

Акція «Серце для Іванка»  « Новини »  29 січня – День битви під Крутами

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»