Календарні свята та події. Спілкуємося українською

 

 

 

 

 

 

 

 

2015-2016

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:

  • - міського огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники» Кукурузу Дмитра  (10-пр. клас)  та  Семенюк Валерію  (11-пр.клас), а також   їх  керівника    -    Максимчук О.М.
  •  
  • - міського заочного конкурсу фоторобіт серед  учнівської молоді «Моя Україно!»:
  • Веремчука Давида (9-А кл.) за фотороботу «Дари осені» ( номінація «Натюрморт»)  - ІІІ місце;
  • Селезньова Владислава (8-А кл.) за фотороботу «Мельпомена кличе» (номінація «Архітектура»)  - ІІ місце;
  • Лютка Євгена  (11-ек. кл.) за фотороботу «Погляд» (номінація «Жива природа»)  - І місце
  • всіх учасників конкурсу за І командне місце!
  •  
  • - ученицю 8-Б класу Дацюк Анастасію, переможця (ІІ місце) VI Міжнародного мовно-літературного  конкурсу ім. Т.Г. Шевченка та лауреата  ІІ етапу XVI Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, а  також  її вчителя-наставника Линь О.С.
  •  
  • - команду учнів ліцею та їх керівника  Царука Миколу Юхимовича з перемогою (диплом ІІ ступеня) у загальноміському огляді-конкурсі військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина - 2015»
  •  
  • - ученицю 10-пр. класу, Турченюк Анну, з перемогою (І місце) у    міському  етапі конкурсу дитячих  малюнків «Охорона праці очима дітей»
  • - команду учнів (Драганчук Артем (9-А), Лівшук Олександр (9-А), Ющук Вікторія (9-А)), переможців міського фестивалю-конкурсу "Юні знавці зарубіжної літератури" за літературно-музичний мікс (ІІІ місце).
  • - команду РЕПЛ за ІІІ місце у командному заліку міського зочного гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії";
  • переможців в особистій першості конкурсу у номінаціях:
  •        Образотворче мистацтво: "Живопис" - ученицю 11 пр. класу Горбатюк Тетяну - І місце;
  •                                             "М'яка іграшка" - ученицю 10 пр. класу Сидорчук Анастасію - І місце.

           -  Корницьку Іванну, ученицю 10 пр. класу, призера (ІІІ місце) міського конкурсу юних екскурсоводів-краєзнавців.

            Номінація "Подвиг XXI століття". Тема екскурсії "Справжні патріоти - серед нас".

     

  •  - Вірчика Дмитра, учня 11 пр. класу, за ІІ місце у міському етапі огляду-конкурсу читців-декламаторів та юних поетів "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській".
  •  
  • - Вірчика Дмитра, учня 11 пр. класу, лауреата (диплом ІІ ступеня)  міського фестивалю-конкурсу української естрадної та авторської пісні "Веселий вулик".
  •  
  • - Мазура Олександра, учня 9-А класу, за ІІІ місце у загальноміському конкурсі селфі "English in my life" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
  •  
  • - Мазура Олександра, учня 9-А класу, за І місце у міському конкурсі презентацій з теми "The place i love the most" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
  •  
  • - Радька Владислава, учня 10 ек. класу (ІІ місце) та Турченюк Анну, ученицю 10 пр. класу (ІІІ місце) у загальноміському конкурсі есе з теми "Ukraine is in Europe" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
  •  

 

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»