Міжнародна співпраця

 

 

У травні 2013 року між Рівненським економіко-правовим ліцеєм і І Загальноосвітнім ліцеєм ім. Фелікса Фабяного (м.Радомськ, Польща) було укладено угоду про міжнаціональне співробітництво. Виконуючи завдання угоди, учні дружніх шкіл під час зустрічей на українській чи польській сторонах пізнавали звичаї й традиції народів, руйнували бар’єри й стереотипи, укорінені в ментальності молоді, створювали систему постійних контактів між учнями дружніх навчальних закладів, брали участь у розробці й реалізації спільних освітніх проектів.


Так у жовтні 2019 року Рівненські школярі гостинно зустрічали польську делегацію учнівської молоді з міста Радомськ та реалізували журналістський проєкт «І ти можеш стати репортером…», підсумком якого був випуск спільної газети, де були статті про нашу культурну спадщину, про древні пам’ятки Рівного та Львова.


З 26 вересня по 2 жовтня стартує новий проект українсько-польської співпраці під назвою «Kamera…Akcia», який фінансовано організаціями МEIS I PURWM і буде проходити в м. Люблін та м. Замость. З перших днів навчального року ліцеїсти готуються до проєкту: створюють креативний фільм про життя ліцею, презентації про польські міста Люблін та Замость. А ще учні продумують програму на польсько-український вечір відпочинку, де у тісному колі будуть знайомити однолітків зі звичаями та традиціями нашої держави. Найголовніше: веселі, комунікабельні ліцеїсти чекають з нетерпінням ту цікаву подорож до Польщі в м. Люблін та м.Замость для нових знайомств, для захоплюючих вражень!

 

 

Щодня учні ліцею працюють над  здійсненням реалізації проекту «Kamera…Akcja». Учасниками проекту було створено презентації-ознайомлення з м.Замость та м. Люблін,  для детального вивчення культурної та історичної спадщини польських міст.


17.092021 року відбувся мовознавчий тренінг, на якому ліцеїсти вивчали нову загальновживану лексику польської мови, визначали спільне й відмінне між нашими народами у традиціях та повсякденному житті. А ще команда ліцеїстів поглиблює свої знання у сфері кіномистецтва : які програми використовувати у роботі, як здійснювати озвучення та монтаж відзнятого матеріалу.


Підготовка продовжується… Навчання триває… Команда згуртовується…

 

 

 

 

Як готуються до зустрічі наші друзі з Польщі можна переглянути ось тут

 

Підготовка до реалізації проекту продовжується...

 


20 вересня – сьогодні команда ліцеїстів згуртовано і плідно працювала над створенням словника польських слів (100 найуживаніших слів) та навіть спробували себе у ролі перекладачів. Важко… але можливо!

 

 

 

 

 


22 вересняФільм…Фільм…Фільм…
У цей день команда ліцею ще раз зайнялася кіновиробництвом: відбирали цікаві відеоролики, вчилися створювати спецефекти, удосконалювали свої знання з кіномонтажу, підбирали цікаву музику для озвучування. А в результаті отримали захоплюючий вестерн про життя класу!

 

 

 

 


24 вересня Безпека життєдіяльності понад усе!
Ліцеїсти ще раз ознайомилися з правилами поведінки у громадських місцях, на дорогах, у готелі…
А потім виробили найголовніші, найважливіщі правила під час зустрічі з польськими друзями – це:
- веселий настрій!
- дружня підтримка!
- усмішка на обличчі!
- радісні вогники в очах!

 

 

 


Звіт про спільний проєкт "Камера.. Дія"

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»