Турніри
2019-2020 н.р.
Обласний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців - диплом І ступеня
Команда ліцею у складі:
- Тарари Олександри, 9 клас
- Назарчука Владислава, 10 клас
- Прокопчука Владислава, 11 клас
- Поліщука Івана, 11 клас
- Тоган Ангеліни, 11 клас
•
Команду підготував учитель правознавства: Прокопчук Сергй Юрійович
2018-2019 н.р.
- Обласний етап Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів - диплом ІІ ступеня
- Команду РМАНУМ представила учениця ліцею Міщук Вікторія, 11 клас
- Обласний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців - диплом ІІІ ступеня
- Команда ліцею у складі:
-
- Дацюк Анастасія, 11 клас
- Марчук Дарини, 11 клас
- Прокопчука Владислава, 10 клас
- Савчук Вікторії, 11 клас
- Тоган Ангеліни, 10 клас - Команду підготував вчитель права: Прокопчук Сергй Юрійович
Вітаємо переможців!
2017-2018 н.р.
- Обласний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців - диплом ІІ ступеня
- Команда у складі:
-
- Дацюк Анастасія
- Марчук Дарина
- Савчук Вікторія
- Осіпов Тарас
- Стельмах Назар - Керівник:Прокопчук Сергй Юрійович
- Обласний етап Всеукраїнського турніру юних економістів - диплом ІІІ ступеня
- Команда у складі:
-
- Ковтунець Ілля Олександрович
- Котнюк Данило Миколайович
- Попенко Владислав Анатолійович
- Савчук Ольга Анатоліївна
- Шульга Ірина Русланівна - Керівник: Матчук Оксана Василівна
Вітаємо переможців!
2016-2017 н.р.
- Обласний етап Всеукраїнського турніру юних істориків - диплом ІІІ ступеня
- Команда у складі:
- - Цапка Максима
- - Туренця Андрія
- - Вишневської Ірини
- - Стельмаха Назара
- - Дацюк Анастасії
- Обласний етап Всеукраїнського турніру юних економістів - диплом І ступеня
-
Команда у складі:
- Старікової Дарії
- Мужецького Бориса
- Папроцького Ігора
- Пилипенка Олександра
- Турченюк Анни
Керівник: Матчук Оксана Василівна
- Обласний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців - диплом ІІ ступеня
-
Команда у складі:
- Вишневськаї Ірини;
- Кошицької Іванни;
- Либусь Вікторії;
- Єгорова Владислава;
- Стельмаха Назара.
Керівники: Прокопчук Сергій Юрійович
- Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних праавознавців - диплом ІІІ ступеня
-
Команда у складі:
- Вишневської Ірини;
- Кошицької Іванни;
- Либусь Вікторії;
- Єгорова Владислава;
- Стельмаха Назара.
Керівники: Прокопчук Сергій Юрійович
Вітаємо переможців!
2015-2016 н.р.
- Обласний етап Всеукраїнського турніру юних економістів - диплом І ступеня
-
Команда у складі:
- Цапка Максима
- Ліщук Вероніки
- Обласний етап Всеукраїнського турніру юних економістів - диплом ІІ ступеня
- Команда у складі:
- - Турченюк Анни
- - Старікової Дарії
- - Либусь Вікторії
- - Джунусової Ірини
- - Кравчук Олександри
- Керівник: Матчук Оксана Василівна
- Обласний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців - диплом ІІ ступеня
-
Команда у складі:
- Вишневської Ірини;
- Прончук Софії;
- Савчук Катерини;
- Серветник Катерини;
- Дмитрієвої Юлії.
Керівники: Прокопчук Сергій Юрійович, Конончук Олександр Анастасійович
- Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних економістів - диплом ІІІ ступеня
-
Команда у складі:
- Джунусової Ірини;
- Ліщук Вероніки;
- Старікової Дарії;
- Либусь Вікторії;
- Турченюк Анни
Керівник: Матчук Оксана Василівна
Вітаємо переможців!
2014-2015 н.р.
- Всеукраїнський турнір юних правознавців - ІІІ місце (республіканський етап)
-
Команда у складі:
- Кучумової Катерини
- Багнат Діани
- Дмитрієвої Юлії
- Савчук Катерини
- Ліщук Вероніки
- Всеукраїнський турнір юних істориків - ІІІ місце (обласний етап)
-
Команда у складі:
- Савчук Катерини
- Прончук Софії
- Дмитрієвої Юлії
- Йонко Яки
- Серветник Катерини
Вітаємо переможців!