Календарні свята та події. Спілкуємося українською

 

 

 

 

 

 

 

 

2016-2017

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:

  • Мазура Олександра, учня 10 класу, за ІІ місце у міському конкурсі колажів "Європа у нашому місті"
  • Пальчевську Мар'яну, ученицю 8 класу, за ІІ місце на міському етапі конкурсу читців-декламаторів "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській" ("юні поети", середня вікова категорія);
  • міського огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники.Рівне сміється» Сорочука Євгена (10-пр. клас), Лівшука Олександра  (10 ек.клас) та Прокопчука Василя (9-А клас), а також   їх  керівника    -    Максимчук О.М. ( І місце).
  • Сергєєву Юлію, ученицю 10 пр. класу, лауреата ІІ етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
  • Турченюк Анну, ученицю 11 пр. класу, за І місце на міському етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.
  • Турченюк Анну, ученицю 11 пр. класу, за ІІ місце на обласному етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.
  • команду РЕПЛ - І місце у міському заочному конкурсі фоторобіт серед учнівської молоді "Моя Україно!" (командний залік).
  • В особистому заліку заочного конкурсу фоторобіт серед учнівської молоді "Моя Україно!" у номінаціях:

                     "Портрет": Коцюрубу Дарію (9-Б клас) - І місце,

                                     Дорофеєву Дарину (10 пр. клас) - ІІ  місце;

                      "Пейзаж": Веремчука Давида (10 ек. клас) - І місце,

                                      Петруняк Олександру (10 ек. клас) - ІІ місце,

                                      Коцюрубу Дарію (9-Б клас) - ІІ місце;

                        "Натюрморт": Нагорнюк Єлизавету (9-Б клас) - І місце;

                        "Жанрове фото": Казко Марію (8-Б клас) - І місце;

                        "Архітектура": Мазура Олександра (10 пр. клас) - І місце;

                        "Жива природа": Нагорнюк Єлизавету (9-Б клас) - І місце;

                        "Макрозйомка": Ковальську Дарину (10 пр. клас) - ІІ місце;

Переможців обласного заочного конкурсу фоторобіт серед учнівської молоді "Моя Україно!" у номінаціях:
                         "Портрет": Коцюрубу Дарію (9-Б клас) - за роботу "Друзі";

                         "Натюрморт": Нагорнюк Єлизавету (9-Б клас) - за роботу "Солодкі миті";

                         "Архітектура": Мазура Олександра (10 пр. клас) - за роботу "Чудесне сяйво".                   

 

 

 

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»