16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В Рівненському економіко – правовому ліцеї психологічною службою закладу та класними керівниками було проведено ряд профілактичних, діагностичних і просвітницьких заходів. Зокрема,  профілактичні бесіди і заняття, уроки – застереження, тренінги, моніторинг рівня знань ліцеїстів щодо проблеми насилля, виховні години спілкування.
25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, учні 11-го класу одягли білу стрічку, як символ підтримки у прагненні викорінити насильство щодо жінок, і таким жестом закликати інших підтримати цю ініціативу.
27 листопада у ліцеї відбулась акція «Синя стрічка». Її початок поклала історія, що відбулася навесні 1989 року. Мешканка Норфолка (США) Бонні Фіней довідалася про загибель свого чотирирічного онука Майкла. Причиною загибелі хлопчика було домашнє насильство зі сторони батьків. Чому саме синя стрічка? Бонн Фіней пояснює це тим, що вона не може забути синці на тілі свого онука. Синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством і захищати дітей від насилля. До акції долучилися учні 8-А і 9-Б класу та педагогічний колектив ліцею, таким чином підтримуючи протест проти зла і несправедливості.

Соціальний ролик  « Новини »  День української хустки

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»