Дія.Цифрова освіта

Дія.Цифрова освіта

 

Міністерства цифрової трансформації України щодо підвищення рівня цифрової грамотності українців, управління з питань цифрового розвитку повідомляє наступне:

 

• Цифрова грамотність є одним із пріоритетних напрямків розвитку держави.

 

• В умовах повномасштабної та гібридної інформаційної війни росії проти України громадянам важливо опиратися ворожій пропаганді, вміти відрізняти фейки та максимально ефективно використовувати цифрові технології для перемоги й особистої безпеки та сприяння сталості розвитку. Під час війни цифрові навички є однією з конкурентних переваг для пошуку віддаленої роботи, апскілінгу або рескілінгу (покращення кваліфікації чи перенавчання).

 

• Цифрова грамотність дозволить проживати в країні зручніше: опанувавши цифрові навички, кожен українець зможе отримувати державні послуги онлайн, якісно підвищить рівень життя, впевнено користуватиметься соціальними мережами та Інтернетом.

 

У 2021 році розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.03.2021 №167-р схвалено Концепцію розвитку цифрових компетентностей та затверджено план заходів з її реалізації, одним із заходів якого визначено проведення інформаційних кампаній, спрямованих на популяризацію цифрових технологій в цілому та цифрових навичок та цифрових компетентностей, зокрема серед населення, на національному, регіональному та місцевому рівні.

 

Цього року через економне споживання електроенергії інформаційна кампанія стартуватиме у форматі тижня цифрової грамотності.
У зв'язку із цим інформуємо про проведення інформаційної кампанії «Тиждень цифрової грамотності», яка тривала з 20 по 24 березня 2023 року та реалізовувалася в межах проєкту Мінцифри «Дія.Цифрова освіта».

 

Враховуючи вищезазначене, з метою допомоги посилити цифрові навички, щоб швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн, рекомендуємо перелік серіалів, які в час війни мають особливо важливе значення:

 

• Основи кібергігієни:
https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene

 

• Кіберняні:
https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny

 

• Обережно!Кібершахраї:
https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyberfraudsters

 

• Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних:
https://osvita.diia.gov.ua/courses/psihologicna-pidtrimka-sebe-ta-blizkihdlacivilnih

 

• Робота з емоційним вигоранням:
https://osvita.diia.gov.ua/courses/robotaz-emocijnim-vigorannam

 

• Оперативна допомога при ПТСР:
https://osvita.diia.gov.ua/courses/operativna-dopomoga-pri-ptsr

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»